бс

Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі... Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі. Волю справжню нам дають Знань космічні обрії. Вирушайте з нами в путь,— Вірні і хоробрії. Ми умієм жартувать, Пустувать, пустувать, Про життя не забувать, Легко розслаблятися. Та по дзвонику усі Ми до знань схиляємось. Вірим світлу і красі, Спрагу утоляємо. Слава нашим вчителям За терпіння й істини, Що уміють окрилять Нас думками чистими. Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі...

неділя, 19 лютого 2017 р.

УВАГА! Конкурс!!!

Увага! Любі діти!
В середу, 22 лютого 2017 року, у 202 кабінеті о 14:00 відбудеться літературознавчий турнір по зарубіжній літературі серед 6-их класів. Оберіть, будь ласка, команду з 5 чоловік та придумайте НАЗВУ, ДЕВІЗ ТА ВИГОТОВІТЬ ЕМБЛЕМИ (назва та девіз, щоб обов*язково були пов*язані з літературою!).
А також підготуйте ІНСЦЕНІЗАЦІЮ художнього твору! (Не треба вчити нові уривки або вірші – візьміть, те що Ви вже знаєте та вчили по зарубіжній літературі.)
Список учасників подати у вівторок – 21.02.2017р.
КОМАНДА-ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ ПО 12 БАЛІВ! ЗА ІІ МІСЦЕ – ПО 11 БАЛІВ. ЗА ІІІ МІСЦЕ – ПО 10 БАЛІВ. ЗА ІV МІСЦЕ – ПО 9 БАЛІВ!!!