бс

Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі... Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі. Волю справжню нам дають Знань космічні обрії. Вирушайте з нами в путь,— Вірні і хоробрії. Ми умієм жартувать, Пустувать, пустувать, Про життя не забувать, Легко розслаблятися. Та по дзвонику усі Ми до знань схиляємось. Вірим світлу і красі, Спрагу утоляємо. Слава нашим вчителям За терпіння й істини, Що уміють окрилять Нас думками чистими. Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі...

четвер, 27 квітня 2017 р.

Шановні батьки та любі діти!


1і 2 травня День міжнародної солідарності трудящих, тому це вихідні дні. 
До школи 3 травня.
8 і 9 травня – вихідні, 8 травня – передсвятковий день, який потрібно буде відпрацювати у суботу 13 травня, і 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Бажаю гарного відпочинку!
Та не забувайте техніку безпеки.
Дотримуйтесь правил техніки безпеки!
Дотримуйтесь правил поведінки на території закладу і в побуті; не піднімайте і не беріть до рук незнайомі предмети, іграшки, не вступайте в розмову з незнайомими людьми; дотримуйтесь правил дорожнього руху, пожежної безпеки, будьте обережними з газовими та електричними приладами!
Бережіть себе та своїх рідних!
                                             З повагою, Людмила Володимирівна