бс

Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі... Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі. Волю справжню нам дають Знань космічні обрії. Вирушайте з нами в путь,— Вірні і хоробрії. Ми умієм жартувать, Пустувать, пустувать, Про життя не забувать, Легко розслаблятися. Та по дзвонику усі Ми до знань схиляємось. Вірим світлу і красі, Спрагу утоляємо. Слава нашим вчителям За терпіння й істини, Що уміють окрилять Нас думками чистими. Шлях до знань і шлях до зір Нам відкрив колегіум. Йдем вітрам наперекір,— Цільні й наполегливі...

четвер, 5 жовтня 2017 р.

Практична робота по хімії

Практична робота №1
Тема: «Прийоми поводження з лабораторним посудом, штативом і нагрівними приладами. Виконання найпростіших лабораторних операцій.»
Мета: закріпити правила техніки безпеки під час роботи в хімічному кабінеті; навчитися поводитися з лабораторним штативом, нагрівальними приладами та хімічним посудом; сформувати уявлення про будову полум’я.
Обладнання: лабораторний штатив з лапкою і кільцем, нагрівальні прилади (спиртівка), пробірка, хімічна склянка, скляна паличка, піпетка, штатив для пробірок, тримач для пробірок, колба плоскодонна.
1.     Ознайомлення з лабораторним посудом.
·        Штатив для пробірок;
·        Склянка для приготування розчину;
·        Скляна паличка – для розмішування розчину;
·        Колба плоскодонна – для приготування та підігрівання розчину.
2.     Робота з лабораторним штативом. (замалювати будову лабораторного штативу).
3.     Будова полум’я, будова спиртівки. (замалювати будову полум’я,
4.     Приготування розчину солі.
5.     Переливання розчину.
6.     Нагрівання рідини в пробірці закріпленій у штативі.
7.     Нагрівання рідини в проборці закріпленій у пробіркотримачі.
8.     Випаровування розчину.
Висновок